Відбулась щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 14 лютого, під головуванням  першого заступника міського голови   Олександра Славінського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі  керівників структурних підрозділів  міської ради та комунальних установ.

Роботи з благоустрою продовжуються

І знову комунальна служба  Новобузької міської ради турбується про  чистоту та порядок у нашій громаді.  Працівники    проводять благоустрій  з самого ранку і всі ,хто  йшов сьогодні на роботу  міг це спостерігати . Комунальники  розчищають тротуари та узбіччя біля бордюрів,  замітають, згрібають та вивозять сміття. Роботи по благоустрою  будуть проводитись по всій території громади з метою утримання  території громади у чистоті й належному стані.

Працівники КП " Добробут" забезпечили безпечні умови для громадян  ліквідувавши порив  проводу електромережі

Працівники КП " Добробут" забезпечили безпечні умови для громадян ліквідувавши порив проводу електромережі

Роботи з благоустрою не залежать від пори року чи погоди – це щоденна праця комунальних служб . Ось і сьогодні, 13 лютого, незважаючи на вихідний день,  працівники КП " Добробут" проводять роботи для створення зручних та комфортних умов для жителів громади.  Після  великого пориву вітру,дерево, в центрі міста,  впало  на  пішохідну аллею та  було  обірвано  електропровід. Комунальники оперативно відреагували та ліквідували незручності . Звісно, на перший погляд помітно тільки «масштабні» роботи, а поміж тим, щоденно , і в місті, і в селах виникають непередбачувані ситуації, на які необхідно терміново реагувати.

Благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану території громади , працівниками КП " Добробут" Новобузької міської ради  проведено заходи з благоустрою в центрі міста. Довгий час  жителі та гості міста нарікали на величезну калюжу у центрі міста, яка спричиняла неабиякі незручності для жителів громади.  Відповідно до доручення міського голови , працівниками КП " Добробут" проведено роботи  з благоустрою та ліквідовано  калюжу   на перехресті біля магазину "Дукан".

ЦНАП інформує

Згідно ЗУ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» №1871 від 05.11.2021 року з 1 грудня 2021 року громадяни мають право змінити реєстрацію місця проживання (перебування) шляхом  декларування онлайн за допомогою офіційного порталу Дія, не відвідуючи ЦНАП.

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.