Оголошення про скликання позачергової IX сесії Новобузької міської ради VIII скликання

04 серпня поточного року о 10:00 планується проведення позачергової IX сесії Новобузької міської ради VIII скликання. Розпорядження про скликання пленарного засідання підписав Новобузький міський голова Максим Лагодієнко сьогодні, 26 липня.

Обговорені питання розвитку спортивної інфраструктури в Баштанському районі

22 липня в залі засідань Новобузької міської ради відбулась нарада з питань розвитку спортивної інфраструктури в Баштанському районі за участі народного депутата України Олександра Пасічного, заступника АФМО Олександра Балакіна, голови Новобузької міської ради Максима Лагодієнка та запрошених голів Баштанського району.

Відбувся дитячий футбольний турнір та турнір серед ветеранів футболу з нагоди відзначення в Україні Дня тренера

Вчора, 22 липня, з нагоди відзначення Дня тренера, на міському стадіоні відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради відбулось відкриття дитячого футбольного турніру та турніру серед ветеранів футболу.

Пройшло спільне засідання профільних комісій Новобузької міської ради

22 липня відбулось спільне засідання профільних комісій Новобузької міської ради, на порядок денний якого було винесено 15 проєктів рішень, серед яких проєкт внесення змін до бюджету, про прийняття КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» майна на баланс, про затвердження фінансового плану КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» та про затвердження плану розвитку.

Відбулось засідання постійної комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку

20 липня відбулось засідання постійної  комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку, на якому розглянули такі питання порядку денного, як припинення права постійного користування землею, надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проєктів землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок, продаж земельної ділянки, та розгляди інших заяв.

До уваги жителів міста!

Новобузька міська рада повідомляє, що наразі працівниками філії АТ «Миколаївобленерго» Східного округу ведуться роботи по відновленню електропостачання на територіях міста, котрі залишились знеструмлені внаслідок негоди напередодні, 20 липня.

Проєкт Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Долучайся, взаємодій, створюй : активна молодь та місцева влада на захисті довкілля»

За фінансування Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії проєкт МОМ має на меті сприяти зусиллям Уряду України щодо розвитку згуртованих та сталих громад через залучення молоді шляхом зміцнення потенціалу та підтримки роз’яснювальних ініціатив, її об’єднання у мережі для прийняття рішень та наділення молодих людей повноваженнями ключових агентів змін у своїх громадах.

Увага! Штормове попередження

За повідомленням Миколаївського гідрометцентру в Миколаєві та області в найближчі 1-2 години очікується гроза, дощ, пориви вітру 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпеки - жовтий), збережеться до кінця доби та 21 липня.