Відповідь Служби автомобільних доріг на звернення Новобузької міської ради

02 липня поточного року Новобузька міська рада письмово звернулася до начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександра Антощука з проханням щодо вирішення питання ремонту частини автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Новий Буг-Вознесенськ-Одеса, на якій стан дорожнього покриття є критичним , та окрім цього місцеві жителі потерпають від пилової завіси, яка створюється в наслідок руху автотранспорту. Для перегляду статті про звернення та перегляду клопотання натисніть тут.

Фонд державного майна запустив безкоштовний Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості

Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому українці можуть самостійно,  швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті: evaluation.spfu.gov.ua.

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 13 липня, міським головою Максимом Лагодієнко була проведена апаратна нарада, на якій були підняті та обговорені такі важливі та актуальні питання, як підготовка до опалювального сезону закладів та об’єктів Новобузької територіальної громади, підготовка до 30-ї річниці Незалежності України, підготовка до засідання постійних депутатських комісій. Керівники відділів та установ доповіли про стан справ в кожному з відділів, голова наголосив на нагальних векторах діяльності.

Відбулось засідання робочої групи щодо будівництва заводу з переробки відходів

Сьогодні, 13 липня, відбулось розширене засідання робочої групи з питання будівництва заводу з переробки відходів , на якому обговорювали поетапний, попередньо розроблений план дій. Впровадження проєкту здійснюється спільним підприємством у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, засновниками та учасниками якого є ТОВ "Німецько-українське підприємство "Браун Індастріал Технолоджі"". Реалізація спільного інвестиційного проєкту передбачає три етапи :

ДО ВІДОМА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ! ОНОВЛЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ про КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ (далі – КБВ)

У зв’язку з набранням 11 липня 2021 року чинності  Наказу Міністерства фінансів України №163 від 19.03.2021 року «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – Наказ про структуру власності) всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) мають міститися відомості про КБВ та які зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності з дня набрання чинності таким актом  протягом трьох місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в ЄДР  відомостей про  КБВ (період з 11.07.201 по 10.10.2021).

Продовжуються роботи по благоустрою міста

Продовжуючи роботи по благоустрою міста, сьогодні, 09 липня було проведено роботи по встановленню огорожі кладовища на території Коцюбинки, попередньо завершені були роботи на кладовищі по вулиці Київська.