Дієвий діалог щодо реалізації проєкту міського стадіону у громаді

Сьогодні, 01 липня,  міський голова Максим Лагодієнко провів зустріч з  віце – президентом федерації легкої атлетики України Володимиром Рудюком та президентом федерації легкої атлетики Миколаївської області  Анатолієм Бугайовим .

Новобузька громада взяла участь та отримала державну субвенцію на створення кризової кімнати

Новобузька громада ,згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.06.2021. № 696-р   «Про затвердження розподілу обсягу  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб,які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі у 2021 році», отримала субвенцію з державного бюджету на створення відділення Денного  центру підтримки осіб,які постраждали від домашнього насильства.

Про електронний цифровий підпис

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

Глава держави підписав закон щодо пенсійного забезпечення постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» № 1584-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 червня 2021 року.

Мінцифра запускає бета-тестування ковідних сертифікатів у Дії. Як долучитися

Один із пріоритетів Мінцифри зараз — створення технічних рішень для контролю поширення COVID-19 та відновлення подорожей без зайвих перешкод під час пандемії. Україна — одна з перших країн, яка розпочала комунікацію з командою ЄС щодо впровадження ковідних сертифікатів.  Відсьогодні Мінцифра запускає реєстрацію на бета-тестування ковідних сертифікатів. Зареєструватися можна за посиланням: https://team.diia.gov.ua.

Експерт розповів, як Зеленський домігся того, аби перевантажені фури більше не розбивали доріг

Прийняті напередодні Верховною Радою і Президентом Володимиром Зеленським рішення дозволять раз і назавжди вирішити проблему з перевантаженим транспортом, який довгий час руйнував дороги України.