У Новобузькій громаді пройла  "Посвята у першокласники"

У Новобузькій громаді пройла "Посвята у першокласники"

Сьогодні, 28 вересня , у дитячому містечку « Країна чудес» гамірно та весело. Для самих юних школяриків настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – «Посвята в першокласники». Тепер із звичайних хлопчиків і дівчаток вони усі перетворились на справжніх учнів шкільної родини. А школа – це чудовий світ, наповнений заняттями,  розвагами, відпочинком та іграми.

Заходи з нагоди Дня ветерана та людей похилого віку

Шановні жителі  громади! 1 жовтня  о 10.00.год. в міському будинку культури відбудуться святкові заходи  з нагоди  Дня ветерана та людей поважного віку. Запрошуємо взяти участь в святкових заходах. На вас чекає цікава концертна програма та подарунки від міського голови.                                                                   Оргкомітет

«Велике будівництво»: стартував капітальний ремонт дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг

Довгоочікуване відновлення дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг уже розпочато. На ділянці км 179+600 - км 207+656 від села Новомиколаївка до міста Новий Буг підрядна організація ТОВ «ЄДБК» приступила до виконання ремонтних робіт.

Максим Лагодієнко взяв участь у відеоселекторній нараді

Сьогодні, 28 вересня за участі міського голови Максима Лагодієнка,відбулась відео селекторна нарада із заступником  голови Миколаївської облдержадміністрації  Олександром Трайтлі. Участь у  відео селекторі взяли заступник міського голови Людмила Сотник,начальник відділу освіти,молоді і спорту  Сергій Сотсков, головний лікар  КП « Новобузький центр первинної медико – санітарної допомоги» Валентина Лучна, директор КУ « Центр надання соціальних послуг» Олена Крамаренко. В ході  роботи ,керівники громад області  доповіли про реалізацію проекту «Активні парки» та  про стан вакцинації  працівників освіти  по кожній громаді. Олександр Трайтлі наголосив на необхідності  процедури вакцинування  і для державних службовців. За результатами  відео селекторної наради надані протокольні доручення.

Вітання міського голови до Дня дошкілля

Вітаю з Днем дошкілля всіх дошкільних працівників. Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але ви її виконуєте на "відмінно". У ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей.