Надання благодійної допомоги

За дорученням Новобузького міського голови Максима Лагодієнка, та за підтримки  громадської організації Червоного Хреста, начальник відділу соціального захисту Новобузької міської ради Ірина Сябренко та директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради Олена Крамаренко вручили  надану  благодійну допомогу(  овочеві набори)  матерям загиблих (померлих) учасників бойових дій в зоні АТО / ООС Волковій Г.С., Мельніковій О.В., та особі з інвалідністю внаслідок війни Кібі І.З.

Інформаційна довідка  про фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

Інформаційна довідка про фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

Обговорили важливі питання життєдіяльності громади  на апаратній нараді

Обговорили важливі питання життєдіяльності громади на апаратній нараді

Сьогодні, 15 листопада, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка,відбулась щотижнева апаратна нарада за участі першого заступника міського голови Олександра Славінського, заступника міського голови Людмили Сотник, секретаря міської ради Валентини Остапенко, керівників структурних підрозділів та  комунальних установ міської ради. На початку роботи, Максим Олександрович  представив нового першого заступникам колективу   виконавчого апарату міської ради.

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

Умови надання та виселення із службових житлових приміщень

Жиле  приміщення включається  до числа службових рішенням виконавчого комітету районної,  міської, районної  в  місті Ради народних депутатів  за  клопотанням адміністрації  підприємства, установи, організації. В  тих  випадках,   коли   підприємство, установа, організація  розташована на території одного населеного пункту (району в місті), а жиле приміщення на території  іншого, рішення   про   його включення  до  числа службових  приймається виконавчим комітетом Ради народних депутатів за місцем знаходження приміщення (п. 3 Положення).