Позачергове засідання виконкому

Під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради за участі першого заступника міського голови  Олександра Славінського, заступника міського голови Людмили Сотник та керівників структурних підрозділів міської ради. До уваги членів виконкому було запропоновано розгляд питань, що стосувались надання дозволу КП НМР «Добробут» на демонтаж огорожі на міському стадіоні відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради та надання дозволу на видалення дерев біля огорожі міського стадіону.   Начальник відділу освіти, молоді і спорту Новобузької міської ради  Сергій Сотстков  проінформував присутніх, що в зв’язку з проведенням робіт по облаштуванню майданчика з штучним покриттям для міні – футболу, необхідно  провести  демонтаж огорожі з лівої частини від основного  входу.

Парламент ухвалив законопроєкт про адмінпроцедуру

Закон про адмінпроцедуру — наступний крок до сервісної держави та режиму «без паперів»‎. 16 листопада Верховна Рада підтримала його, 291 депутат проголосував «за»‎. Це дасть змогу зробити обслуговування в усіх держорганах однаково зручним, доступним та людяним. «Уже сьогодні українці, які хочуть зареєструвати народження дитини, не витрачають понад 10 днів на 11 зустрічей із різними держустановами, а можуть отримати всі необхідні послуги за 1 заявою за 15–20 хвилин. Батьки задоволені цією послугою на 100%. Завдяки цьому законопроєкту аналогічні комплексні послуги запроваджуватимуться і для інших життєвих подій»‎, — зазначила Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.  Підготували добірку послуг із перевезення на Гіді з державних послуг:

Почала роботу онлайн-платформа «Чорнобиль. Подорож», за допомогою якої можна здійснити віртуальну мандрівку зоною відчуження

В мережі Інтернет запустили освітню та комунікаційну платформу «Чорнобиль. Подорож», яка стала продовженням однойменної мультимедійної виставки, відкритої в Національному комплексі «Експоцентр України» до 35-річчя Чорнобильської катастрофи.

На координаційній раді розглянули актуальні питання захисту прав дітей

Сьогодні, 18 листопада,  заступник міського голови Людмила Сотник взяла участь у онлайн засіданні координаційної ради з питань захисту прав дітей.  Координаційна рада відбулась  під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Трайтлі за участі  керівників  відділів освіти,  служб у справах дітей , соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Подбали про безпеку громадян

На перехресті  по вулиці Руденка нашого міста   були неодноразові випадки  крадіжки решітки від зливоприймальника, і тричі  працівниками КП « Добробут»  проводились відновлювальні роботи.  І знову, на минулому тижні,   громадяни побачили, що решітка зникла.