Перелік питань, винесених на порядок денний засідань депутатських комісій

Перелік проектів рішень винесених на засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності.

Місяць цифрової грамотності

Новобузька міська рада повідомляє, що з 1 по 30 листопада 2021 року триває “Місяць цифрової грамотності”.

Простір ВЕТЕРАН - ХАБ розпочав свою роботу

У просторі ++, який відкрито в   Новобузькій громаді за підтримки міського голови Максима Лагодієнка , 10 листопада відбулася  подія: ""Ти маєш запит  -  ми маємо відповідь",  в рамках якої  дружини ветеранів учасників  АТО/ООС змогли   озвучити свої проблеми, потреби  та  отримати   індивідуальну   онлайн-послугу від  консультантів   Ветеран  Хабу.

Надання консультаційних послуг громадянам міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

В рамках проведення інформаційно – просвітницької роботи , мешканцю нашої громади, який  звернувся  до  Новобузького  міського  центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобузької міської ради, було надано консультацію   щодо надання  соціальних послуг на отримання державних гарантій  для  пільгових категорій населення   та  проведено  бесіду  на тему:         « Домашнє насильство проявляється в чотирьох  основних видах».

Всесвітню  виставку  Expo-2020  відвідав голова Новобузької  громади

Відповідно  до реалізації проекту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти», делегація у складі 33 представників органів місцевого самоврядування (серед яких і Новобузький міський голова Максим Лагодієнко) відвідали з робочою поїздкою наймасштабнішу світову виставку Expo 2020. У павільйоні представленому нашою країною головною концепцією стала тема: «СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ».