Позачергове засідання  постійної депутатської комісії

Позачергове засідання постійної депутатської комісії

До уваги членів  депутатської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради!

На місцевій  комісії з питань ТЕБ та НС розглянуто питання про  cкасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Новобузької  громади

Сьогодні,24 грудня,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка  відбулось позачергове  засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді

Про зміни у розмірах  мінімальної заробітної плати та мінімального посадового окладу

Про зміни у розмірах мінімальної заробітної плати та мінімального посадового окладу

З 01 грудня 2021 р. відповідно до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік» розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, а саме: 6500 грн, у погодинному - 39,12 грн.

До уваги жителів Новобузької територіальної громади

Працівниками КО НМР “Правопорядок 2020” було проведено планові перевірки вулиць Грушевського, Миколаївської, Софіївської, Армійської, Заозерної, Гребеннікова та ін. Нами було виявлено ряд порушень правил благоустрою міста, виписано приписи та винесено усні попередження. Більшість людей відносяться з розумінням і вчасно виконують припис:

Щодо відновлення звичайного режиму роботи Новобузької районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Новобузька районна філія Миколаївського ОЦЗ повідомляє, що на підставі позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.12.2021 протокол № 49 на якому було затверджено рішення на підставі оцінки епідемічних показників, що Миколаївська область з 23.12.2021 переходить до «жовтої» зони, Миколаївський міський центр зайнятості та філії Миколаївського обласного центру зайнятості з 28.12.2021 працюють в звичайному режимі.

Як змінити статус перед роботодавцем «людина без трудових прав» на статус «працівник»: виклики та  можливості

Як змінити статус перед роботодавцем «людина без трудових прав» на статус «працівник»: виклики та можливості

Актуальною проблемою сьогодення  залишається питання незадекларованої праці. Законодавством про працю встановлено, що працівник допускається до роботи лише після укладання трудового договору та направлення повідомлення до Державної податкової служби про прийняття працівника на роботу. Однак деякі суб’єкти господарювання допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Відповідно, такі працівники не мають прав на заробітну плату у розмірі не нижчий ніж мінімальний, оплачувану щорічну відпустку, допомогу у разі тимчасової непрацездатності чи нещасного випадку тощо. Але ситуацію можна змінити.

Депутати Новобузької громади затвердили бюджет 2022 року

21 грудня відбулась чергова ХІІІ сесія Новобузької міської ради. З 26-ти обраних депутатів, участь у роботі сесії взяли 22 депутати. На порядок денний винесено 66 питань. Перед початком роботи сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців в зоні АТО/ООС.

З 23 грудня Миколаївська область переходить до «жовтої» зони

Вчора, 21 грудня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було затверджено рішення на підставі оцінки епідемічних показників, що Миколаївська область з 00.00 годин 00 хвилин годин 23 грудня переходить до «жовтої» зони.