Діти пільгової категорії відвідали новорічну ялинку у місті Миколаєві

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших   дітьми свят  . Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій.

Спільні рейди щодо  профілактики запобігання виникнення пожеж

Спільні рейди щодо профілактики запобігання виникнення пожеж

З метою перевірки дотримання правил пожежної безпеки та профілактики запобігання виникнення пожеж та загибелі людей в Новобузькій територіальній громаді рейдовою групою проводяться обстеження житла осіб «групи ризику» (одиноких, одинокопроживаючих осіб, осіб з інвалідністю та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах) за участю представників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради, ДСНС, Національної поліції України.

Увага! Штормове попередження

Від Миколаївського обласного гідрометеорологічного центру отримано штормове попередження: «Найближчі 1–2 години по місту Миколаїв та області очікується посилення північно-західного вітру до 15 – 20 м/сек., збережеться до кінця доби 21.12.2021 та впродовж доби 22.12.2021. 1 рівень небезпеки – жовтий». Будьте обережні!

Щодо графіку роботи Державної казначейської служби України у Новобузькому районі в кінці бюджетного періоду 2021 року

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі-Управління) інформує, що відповідно до Регламенту  роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2021 року та початок  2022 року, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 07.12.2021  № 352,  граничним терміном здійснення видатків є 30 грудня 2021 року.

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про послуги для морського та річкового транспорту:

Дні сталої Енергії у Новобузькій громаді

У межах Європейського тижня сталої енергії, який має на меті усвідомлення потреби раціонального споживання енергії, у закладі пройшли інтерактивні вікторини, екологічні тренінги, гра "Сімейний бюджет і плата за енергоносії". Переможниця шкільного конкурсу "Стала енергія - наше сьогодення"- учениця 11 класу, член гуртка "Пульс" (керівник Гаркуша З.М.) Анастасія Долгокерова. Робота виконана у програмі Firealpaca animation.

У центрі міста Новий Буг  по площі Свободи,32  відновлено роботу громадської вбиральні

Зважаючи на численні звернення жителів громади  та з метою забезпечення  комфортних умов для мешканців та гостей міста Новий Буг в частині забезпечення їх послугою громадських вбиралень  комунальним  підприємством « Добробут»   вжито заходи щодо відновлення вбиралень шляхом  покращення санітарно – гігієнічних умов та  забезпечення подальшого їх утримання і обслуговування.