Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про перевезення залізничним та авіаційним транспортом:

Проведено позачергове засідання виконавчого комітету

Через нагальність вирішення питань про забезпечення функціонування прийомних сімей на території Новобузької територіальної громади, сьогодні, 14 грудня, міським головою Максимом Лагодієнко було проведено позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради. Таких питань було 10, всі були прийняті одноголосно.

Триває підготовка до чергової сесії

Сьогодні, 14 грудня, в ході підготовки до чергової сесії Новобузької міської ради, яка запланована на 21 грудня поточного року, було проведено спільне засідання депутатських комісій, на якому було розглянуто питання бюджету Новобузької територіальної громади на 2022 рік.

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Проведено засідання комісії з прийняття рішень про звільнення від сплати за обслуговування отримувача послуг КУ ЦНСП

Сьогодні, 13 грудня, Людмилою Сотник було проведено засідання комісії з прийняття рішень про звільнення від сплати за обслуговування отримувача послуг КУ «Центр  надання соціальних послуг», на якому було розглянуто 22 справи.

Відбулась апаратна нарада

Сьогодні, 13 грудня, у залі засідань міської ради о 09:00 міський голова Максим Лагодієнко провів апаратну нараду.