З 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року)

Відповідно до заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)

Повідомлення про намір змінити діючі тарифи з водопостачання для населення та інших споживачів КП «Водопровідні мережі»

Комунальним підприємством «Водопровідні мережі» були проведені попередні розрахунки витрат підприємства, що обумовило встановлення тарифу у розмірі 49,00 грн. за 1 куб.м води.

Щотижнева нарада

24  січня  під головуванням  першого заступника міського голови  Олександра  Славінського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних установ.

Погіршення погодних умов

Від обласного гідрометеоцентру отримано штормове попередження : сьогодні, 24 січня, у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північного вітру до 15-20 м/сек, хуртовина зі збереженням до кінця дня та до ранку 25 січня. Будьте обережні!

У Новобузькій громаді відзначили День Соборності України

Сьогодні, 21 січня, напередодні величного національного свята Дня Соборності України, відбулись урочисті заходи  та покладання квітів за участі секретаря міської ради Валентини Остапенко, першого заступника міського голови Олександра Славінського, заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник,  структурних підрозділів  міської ради, громадськості.