Як підтвердити трудовий стаж, коли трудова книжка залишилася на тимчасово окупованій території або втрачена

Згідно з Законом України «Про пенсійне забезпечення», основним документом, що підтверджує трудовий стаж, є трудова книжка. Проте з 2000 року для призначення пенсії періоди роботи враховуються за даними персоніфікованого обліку. Їх можна отримати в електронному вигляді через портал Пенсійного фонду України або за допомоги мобільного застосунку «Пенсійний фонд».

В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни»

«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи.

Рекомендації по зменшенню використання електроенергії

Новобузька міська рада з метою зниження навантаження на електромережі в нашій громаді та економії електроенергії надає рекомендації щодо максимального зменшення використання електроенергії в домогосподасподарствах, зокрема: