Публічне представлення звіту про виконання  бюджету  Новобузької міської територіальної громади за 2021 рік

Публічне представлення звіту про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади за 2021 рік

Публічне представлення інформації про виконання  бюджету Новобузької міської територіальної громади  за 2021 рік відбудеться   22 лютого 2022 року о 10.00 годині в сесійній залі засідань міської ради.

Відповідальність за тонування скла автомобіля: що потрібно знати?

Правила дорожнього руху (далі Правила), затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, з останні мизмінами від 29.09.2021 регламентують вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання.

Під час  позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС впроваджено додаткові заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

Під час позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС впроваджено додаткові заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

Сьогодні, 8 лютого,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді

Заходи до Дня виводу військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан

15 лютого о 10.00.год, у місті Новий Буг , з нагоди Дня виводу військ колишнього Союзу РСР з Республіки  Афганістан , біля пам'ятника загиблим   воїнам - афганцям, відбудуться меморіальні заходи та  церемонія покладання квітів  .

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні,  8 лютого ,відбулася  щотижнева апаратна нарада під головуванням міського голови Максима  Лагодієнка.     На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.

Триває підготовка до чергової сесії

Сьогодні, 7 лютого, в ході підготовки до чергової XV сесії VIII скликання Новобузької міської ради, відбулось засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради, на якому до уваги членів депутатської комісії було надано начальником фінансового відділу Новобузької міської ради Світланою Дібрівною звіт про виконання бюджету за 2021 рік.