Проведення роз'яснювальної роботи серед роботодавців Новобузької громади

З метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості населення на території Новобузької міської ради, 18 серпня, відбувся рейд  міської комісії  з питань легалізації робочих місць на території  громади під головуванням заступника міського голови  Людмили Сотник. Члени комісії  провели роз’яснювальну роботу з  приватними підприємцями  щодо дотримання  вимог  трудового законодавства, які фактично виконують роботу в інтересах суб’єкта господарської діяльності та які підпадають під поняття « Працівник».

Засідання комісії з надання соціальних послуг одинокопроживаючим громадянам

17 серпня відбулося засідання комісії з прийняття рішення про звільнення від плати за обслуговування отримувачів послуг комунальної установи  «Центр   надання соціальних послуг» Новобузької     міської ради, створеної  рішення Новобузької міської ради «Про утворення комісій при виконавчому комітет Новобузької міської ради,затвердження Положень про комісії та їх складу» від 06.04.2021 р. №137. Розглянуто 42 справи одиноких і одиноко- проживаючих громадян, які отримують соціальні послуги за місцем проживання. Позитивно вирішено питання щодо 22 осіб, комісією рекомендовано обстежити матеріально - побутові умови та стан здоров’я  по 8 отримувачам та надати узагальнену інформацію на засідання виконкому для прийняття остаточного рішення, 12 особам  ухвалено оплата за соціальні послуги з установлення диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг.

Відповідь Служби автомобільних доріг на чергове звернення Новобузької міської ради

На чергове звернення Новобузької міської ради до Служби автомобільних доріг у Миколаївській області стосовно вирішення питання порушення санітарно-гігієнічних норм у вигляді густого пилу, який накриває значну територію міста, отримано наступну відповідь :

«Завдання будь-якої держави – створення популяційного імунітету» – головний санітарний лікар Миколаївщини

На сьогодні Миколаївська область знаходиться у зеленій зоні, у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки робота закладів освіти буде можлива лише за умови вакцинованого персоналу на рівні 80%.

Відбулось засідання виконкому

16 серпня відбулась  2 частина  позачергового засідання виконавчого комітету під головуванням  секретаря міської ради Валентини Остапенко До уваги членів виконавчого комітету була  запропонована ціла низка питань.