Проведено засідання оргкомітету

Вчора, 19 липня, відбулось засідання оргкомітету Новобузької міської ради, на якому розглядались питання щодо організації святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора України  та 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради щодо розгляду питання стосовно критичного стану ділянки дороги Р-55 в межах міста Новий Буг

Сьогодні, 19 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради, на якому розглядалося резонансе питання перекриття дороги місцевими жителями з причини шкідливих умов проживання внаслідок утворення пилової завіси від руху автотранспорту.

Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna, надані урядом США в межах COVAX

Вчора, 18 липня, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 000 040 доз мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Ця партія вакцин надається урядом США через глобальний фонд COVAX.

Робочий візит заступника голови Миколаївської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Романа Пашнєва до Новобузької територіальної громади

Сьогодні, 16 липня, з метою ознайомлення та організації роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та з роз’ясненням чинного законодавства з питань цифровізації у сфері надання адміністративних послуг, Новобузьку міську раду відвідав заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Роман Пашнєв.

В Харківській області функціонує племінний завод з розведення гусей

Департамент Агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації інформує, що в Харківській області функціонує племінний завод з розведення гусей великої сірої та великої білої порід – ППППП «Роздольне», яке пропонує для реалізації підрощений молодняк племінних гусенят двох- та трьохтижневого віку.