До уваги одержувачів житлової субсидії

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

Спадкування права на вклад у банку

Відповідно до ст. 1228 Цивільного кодексу України вкладник має право розпорядитися своїм правом на вклад у банку (фінансовій установі) на випадок своєї смерті, склавши заповіт або зробивши відповідне розпорядження банку (фінансовій установі). Право на вклад входить до складу спадщини незалежно від способу розпорядження ним. Спадкування права на вклад у банку може виникати: 1) шляхом складення заповіту; 2) шляхом складення спеціального розпорядження банку; 3) на підставі загальних норм спадкування за законом.

Інфекційний мононуклеоз

6 липня – Всесвітній день поцілунку . Тому, не зайвим буде поговорити про хворобу поцілунків – інфекційний мононуклеоз. Чи чули ви коли небудь  про неї? Це захворювання часто називають хворобою недоїденого яблука. Таких оригінальних назв захворювання, очевидно, набуло  тому, що зараження  здійснюється через  крапельки слини. Офіційна назва недуги – інфекційний мононуклеоз, збудником якого є вірус Епштейна-Барр, що наряду з мононуклеозом викликає  й інші небезпечні захворювання.

«Гаряча лінія» з питань COVID-19: як отримати другу дозу вакцини?

Усі, хто отримав першу дозу вакцини від COVID-19, гарантовано отримають другу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні. Проте питання стосовно другої дози вакцини нерідко цікавить громадян, які телефонують на «гарячу лінію».

Поновлено розмітку "Пішохідний перехід" біля дитячого майданчика

З метою безпеки дітей та дорослих, які  бажають  відвідати дитячо - розважальний  майданчик по вулиці Цибулько,працівниками КП " Добробут"  поновлено  розмітку "Пішохідний перехід" біля дитячого майданчика.

Звернення Новобузької міської ради до Служби автомобільних доріг

В зв’язку з критичним станом автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Новий Буг-Вознесенськ-Одесса на ділянці, яка проходить в межах м. Новий Буг, Новобузька міська рада звернулася до балансоутримувача дороги Р-55, Служби автомобільних доріг у Миколаївській області з клопотанням щодо сприяння у вирішенні даного питання.

Кабмін затвердив впровадження COVID-сертифікатів в Україні: як вони працюватимуть

Уряд ухвалив постанову щодо впровадження COVID-сертифікатів. Це цифровий документ, який буде підтверджувати статус громадянина про вакцинацію, негативний результат ПЛР-тестів і статус, що людина одужала від COVID-19.  Розробкою та технічною реалізацією COVID-сертифікатів спільно займаються Мінцифри, МОЗ, НСЗУ, МЗС та ДПСУ. Документ розробляється з урахуванням міжнародних вимог – EU Digital COVID Certificate Єврокомісії.

Проводяться роботи по упорядкування на виконання вимог жителів громади

Сьогодні, 2 липня, по вулиці Цибулька проводяться роботи по впорядкуванню  території.   Роботи проводяться відповідно до  вимог жителів    цього мікрорайону,які були озвучені під час зустрічі   мешканців громади з  секретарем Новобузької міської ради та депутатами міської ради. За дорученням міського голови, з метою безпеки  жителів  громади та дітей, які відвідують  дошкільний навчальний заклад №6 , працівниками КП « Добробут» встановлено два дорожні знаки за номером 5.35.1 «Пішохідний перехід» та  нанесено  розмітку,яка  позначає  пішохідний перехід.