Урочисте підняття Прапору України

Сьогодні зранку, 23-го серпня, відбулись урочисті заходи, присвячені  важливому національному святу – Дню Державного Прапора України. Урочисте підняття українського стягу відбулось 0 09:00, одночасно з усією Україною. На фасаді міського будинку культури під звучання гімну України урочисто підняли 6-ти  метровий Прапор України.

Святковий велопробіг до Дня Державного Прапора

Сьогодні відбувся святковий велопробіг у вишиванках (і не тільки), присвячений Дню Державного Прапора. Старт відбувся на міському стадіоні, потім учасники центральними вулицями міста в супроводі поліцейської патрульної машини проїхали до будинку культури. Прикрашали велопробіг жовто-блакитні прапори. Учасники були різного віку, багато діток та підлітків.

У Новому Бузі пройшов турнір з вуличного баскетболу,присвячений 30-ій річниці незалежності України

22 серпня з 9.00.год до 12.30. год. на спортивному майданчику біля коледжу МНАУ , з нагоди 30-ї річниці дня незалежності України,відбувся  міський турнір з вуличного баскетболу.

Спільне засідання депутатських комісій

Шановні депутати! Запрошуємо  на спільне засіданняк комісії з питань планування соціально - економічного розвитку,бюджету,фнансів, комунальної власності,житлово - комунального господарства.інфраструктури,інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради та комісії з питань освіти.охорони здоров'я,соціального захисту.культури,туризму,молоді і спорту, депутатської діяльності та законності, яка відбудеться 25 серпня п.р. о 10.00.год. в сесійному залі міської ради. Пропонуємо ознайомитись з проєктами рішень https://rada.info/upload/users_files/04056598/9262d6f5e3a8325ad5c8ab3cbb045214.zip

Продовження засідання земельної комісії

Запрошуємо депутатів  на засідання комісії з питань земельної реформи,охорони довкілля та агропромислового розвитку міської ради ,яка відбудеться 23 серпня  п.р. об 11.00.год. в актовому залі міської ради.

Міський голова Максим Лагодієнко привітав  ветеранів Новобужжя з прийдешніми  державними святами

Міський голова Максим Лагодієнко привітав ветеранів Новобужжя з прийдешніми державними святами

Сьогодні,  напередодні 30- ї річниці  святкування дня  незалежності України,  відбулись  урочисто – святкові заходи  за участі ветеранів  війни та праці Новобузької громади.

Запропонували провести конкурс на кращу ескізну пропозицію пам'ятника учасникам АТО

19 серпня  у міській раді відбулося чергове засідання комісії щодо встановлення пам’ятника учасникам АТО/ООС, яке провела секретар міської ради Валентина Остапенко. Серед присутніх були керівники структурних  підроздлів міської ради та  ветерани - учасники АТО/ООС.

До уваги депутатів міської ради !

Відповідно до розпорядження секретаря Новобузької  міської ради від 17.08.2021. № 221 -р "Про скликання чергової  9 сесії Новобузької міської ради 8 скликання"