на ХІ позачерговій сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету та погодили кандидатуру О. Славінського на посаду першого заступника міського голови

Сьогодні, 9 листопада,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання  ХІ сесїі 8 скликання .

Порядок оформлення запрошення іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну

Запрошення іноземця та особи без громадянства від фізичної особи – це нотаріально посвідчена заява, яка є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном короткострокової візи типу С для в’їзду в Україну.

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.  Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Підготовка до засідання сесії

Сьогодні, 8 листопада ,  в рамках підготовки до проведення  ХІ сесії міської ради відбулись засідання постійних депутатських комісій.   До уваги членів депутатських комісій було запропоновано  п'ять питань. В ході  обговорення,  депутатами   було  запропонованои винести на розгляд  ХІ сесії міської ради наступні питання :

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості переходить на дистаційну форму роботи

Відповідно до  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236  “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) з 26 жовтня  2021 року на території Миколаївської області установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

Розмір підйомної допомоги військовослужбовцям та її обчислення

Підйомна допомога -  це допомога, яка виплачується військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом, та тим, які проходять кадрову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу (далі - військовослужбовці), у разі переїзду на нове місце військової служби в інший населений пункт у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням на навчання до вищих військових навчальних закладів, вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи (далі - військові навчальні заклади), та військових коледжів або навчальних центрів (навчальних підрозділів), термін навчання в яких становить шість місяців і більше, без збереження посади за попереднім місцем служби або у зв’язку з передислокацією військової частини (підрозділу військової частини), установи, організації (далі - військова частина).