Розпочато прийняття заявок на участь у торгах з продажу газу для виробників соціальних продовольчих товарів

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації інформує, що комітет з нагляду розпочав прийняття заявок на участь у торгах з продажу газу для виробників соціальних продовольчих товарів.

Учаснику бойових дій Кібі Івану Захаровичу - 95 років

Привітати з 95 -літнім ювілеєм Івана Захаровича завітали заступник міського голови Людмила Сотник, начальник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та голова громадської міської організації ветеранів війни та праці Світлана Федунець.

Людмила Сотник взяла участь у роботі круглого столу за участі соціальних партнерів

13 січня 2022 року в Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання круглого столу  за участю соціальних партнерів: «Основні аспекти реалізації Постанови Кабінету Міністрів від 21.04.2021 № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» в якому взяли участь заступник Новобузького  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Людмила Сотник, начальник фінансового відділу Новобузької міської ради - Світлана Дібрівна, начальник відділу соціального захисту населення  Новобузької міської ради - Ірина Сябренко.

Штормове попередження!

Обласний гідрометеоцентр повідомляє : «12.01.2022 у найближчі 1-2 години по м. Миколаїв та Миколаївський області очікується поривчастий північно - західний вітер 15-20 м/с. Утримується до кінця дня 12.01.2022р. та на протязі ночі 13.01.2022р.»

Щодо пенсійного забезпечення жінок, які народилися у період з 1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року № 963 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому” (далі – Постанова № 963) передбачено, зокрема, встановлення при призначенні пенсій за віком жінкам, які народилися у 1962 році, щомісячного підвищення в розмірі 9 відсотків пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058).

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомила, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить 1,1. Відповідно значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить:  - для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0;   - для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення – 1,1.

Відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка  продовжуються роботи з проведення благоустрою території нашої громади

Працівники КП « Добробут» продовжують роботи з благоустрою громади. Сьогодні  відпрацьовували  територію по вулиці Тополиній, де жителі  мікрорайону створили  стихійне сміттєзвалище.