Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

Відзначення Дня єдності у Новобузькій громаді

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня єднання, відбулись урочистості в місті та населених пунктах громади. Центральна площа міста майоріла національною символікою. Представники трудових колективів установ, організацій та громадськість взяли участь у заходах, приурочених новому святу - Дню єднання.

Депутати затвердили місцеву Цільову Програму територіальної оборони на 2022 - 2025 роки

Сьогодні, 15 лютого,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка ,відбулась   позачергова  ХУ сесія Новобузької міської ради. На порядок денний винесено розгляд питання  про затвердження місцевої Цільової Програми територіальної оборони на 2022 – 2025 роки.

Процедура спадкування неприватизованої квартири

З метою прийняття спадщини на неприватизовану квартиру після смерті спадкодавця, який за життя встиг звернутися до органу приватизації з належно оформленою заявою, але помер до вирішення питання відповідним державним органом про її приватизацію, необхідно звернутися до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця з заявою про прийняття спадщини.

У Новому Бузі в провели урочистості до річниці виведення військ з Афганістану

Сьогодні в  Новому Бузі  відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям з нагоди річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Участь у заходах взяли міський голова Максим Лагодієнко, заступники міського голови,  керівник  Новобузького відділення  територіального центру комплектування  та соціальної підтримки   Віталій Кухарєв, ветерани – афганці, колишні  воїни – миротворці, громадськість  міста.