Надано гуманітарну допомогу інвалідам І групи ,які проходять курси гемодіалізу

Працівниками відділу соціального захисту населення та Центру надання соціальних послуг Новобузької міської ради надано продуктові набори особам з інвалідністю 1 групи , які проходять курси гемодіалізу.

Про сплату податків і зборів на території Новобузької громади

В зв’язку з запровадженням воєнного стану Новобузька міська рада звертається до платників податків з проханням, за можливості, виконувати свій податковий обов’язок  щодо сплати відповідних сум податкових зобов’язань, на відповідні рахунки.

Волонтерська допомога медикам

Всі медики КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради та їх пацієнти щиро вдячні за надані медикаменти, медичні препарати та продукти харчування, смаколики і мед волонтерам Олені Володимирівні Дужих, Олександру Барану, Андрію Плюхову, Геннадію Сопко та всім жителям Прибужанівської ОТГ.