Вдячність за постійну підтримку жителів громади

Сьогодні Новобузька громада   отримала хліб і консерви від Всесвітньої    Продовольчої  Програми ООН (WFP). Продукти отримали  внутрішньо переміщені особи та мешканці міста Новий Буг,сіл Станційне, Загальна Користь, Петрівка, Добра Воля, Новомихайлівського старостинського округу.

На території громади працює Пункт незламності

До уваги жителів громади! У місті Новий Буг за адресою вулиця Грушевського , 70 відкрито Пункт незламності. Тут ви можете отримати електрику, мобільний зв'язок, інтернет, тепло,воду,аптечку. Пункт працює з 6.00. до 22.00..

АТ"Миколаївобленерго"  повідомляє  про планові відключення

Новий Буг – Новобузька громада :  29.11.2022.8.00.- 17.00. поточний ремонт Новосілля: вул. Степова, вул. Молодіжна,вул. Новосілля, вул. Центральна, вул.Шкільна Новомихайлівка: вул. Перекоп, вул.Гагаріна, вул. Садова, вул. Центральна,вул. Степова, вул. Прикордонна Новодмитрівка: вул. Поштова, вул. Хутір,вул. Степова, вул. Центральна, вул.Новодмитрівська, ПП Вікторія, вул.Військова Анастасівка: вул. Центральна, вул.Анастасівська, вул. Шкільна, вул.Степова Григорівка: вул. Шкільна, вул. Степова Станційне: вул. Московська, вул.Ольшанського, вул. Прикордонна, вул.Залізнична, вул. Декабристів, вул.Визволителів, вул. Осипенка, вул.Садова, вул. І. Сеник, вул. Вокзальна, вул. Горького, вул. Воронова

Депутати схвалили бюджет Новобузької міської ради

Сьогодні, 23 листопада, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась 18 позачергова сесія міської ради. Участь у роботі сесії взяли 20 депутатів із 26 обраних.До уваги депутатів було запропоновано 4 питання.   Депутати  обговорили   та схвалили зміни  до бюджету  Новобузької територіальної громади на 2022рік, внесли зміни до Комплексної  програми соціального захисту населення « Турбота» на 2022 – 2023 роки та розглянули земельні питання.  Позачергове  засідання сесії пройшло у конструктивному руслі.

Штормове попередження

Від обласного центру з гідрометеорології отримано  штормове попередження : " 23 листопада по області та м. Миколаєву очікується туман, видимість 600 - 1000 м. Перший рівень небезпечності  " жовтий".