Рейд " ДІТИ"

З метою поліпшення соціального захисту дітей та перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах виконуючим обов’язки начальника служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторією Захарчук разом з провідним спеціалістом служби у справах дітей Тарасюк Наталією та інспектором ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Інною Фендич проведено обстеження умов проживання дітей у  сім’ях, що проживають на території Новобузької міської ради.

Ситуацію по стабілізаційних відключеннях електроенергії по місту роз'яснив головний інженер Новобузької філії АТ " Миколаївобленерго"

Сьогодні, 2 грудня ,  в актовій залі міської ради відбулась зустріч  депутатів міської ради, жителів громади з  головним інженером  Новобузької філії  АТ «Миколаївобленерго» Вадимом Висоцьким. Участь у зустрічі взяли перший заступник міського голови  Олександр Славінський,  заступник голови Баштнаської районної військової адміністрації Андрій Дяченко, начальник КП « Водопровідні мережі»  Микола Майстренко.

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем осіб з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь людей з обмеженими фізичними можливостями в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно людей з інвалідністю , прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році..