До Дня Гідності та Свободи !

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Міський голова Максим Лагодієнко взяв участь у роботі «круглого столу» з представниками громадськості

Громадська організація « Громадський холдинг « Група впливу» та  керівник ГО « Флокс» Ольга Дябло запропонували  голові Новобузької ОТГ Максиму Лагодієнку  провести засідання « круглого столу»  з обговорення питання забезпечення соціальним житлом учасників антитерористичної операції  та ВПО.

Арт - об'єкт  встановлено!

Арт - об'єкт встановлено!

Арт - об'єкт " Я люблю Новий Буг" встановлено! Величезні яскраві літери арт - об'єкту гостинно та привітно зустрічають жителів та гостей міста. Велика подяка активістам Валерію Оселедченко та Володимиру Сухорукову.