Служба у справах дітей проводить профілактичні рейди

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень учні   наразі навчаються дистанційно. Тому з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї 04.02.2022 року виконуючим обов’язки начальника служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторією Захарчук разом з головним спеціалістом служби у справах дітей Оксаною Бігдаш та інспектором ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Олександром Бузарем  проведено  профілактичний рейд на території с. Станційне. У ході проведення рейду здійснено обстеження матеріально – побутових умов проживання 5 сімей в яких виховується 16 дітей. За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально – профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно – гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування дітей у вечірній час, дотримання неповнолітніми техніки безпеки та залучення дітей до дистанційного навчання з метою недопущення пропусків онлайн занять.

УВАГА !  Зміни до засідань депутатських комісій!!

УВАГА ! Зміни до засідань депутатських комісій!!

07 лютого о 14.00.год.  у великому залі міської ради відбудеться  засідання постійної депутатської комісії  з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності.

ХІV позачергова сесія Новобузької міської ради

Сьогодні, 04 лютого, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання ХІV сесії міської ради. З 26 обраних депутатів  на сесії були присутні 19 депутатів. На порядок денний винесено  3 питання  що стосувались внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021. № 345 «Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік» (в цілому), забезпечення співфінансування проєкту «Реконструкція міського стадіону відділу освіти,молоді і спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Івана Огієнка,17» на 2022 рік» та затвердження  Порядку подання, розгляду, встановлення тарифів на комунальні послуги, які регулюються виконавчим комітетом Новобузької міської ради. Начальник фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна   проінформувала   щодо необхідності внесення  змін до бюджету міської ради , а саме  : для надання субвенції з бюджету міської територіальної громади обласному бюджету для співфінансування інвестиційного проєкту  за об’єктом «Реконструкція міського стадіону відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради».

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 02 лютого, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили СОТНИК, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новобузької міської ради.