Спільний рейд щодо обстеження умов проживання неповнолітніх дітей

20 травня  відбувся спільний рейд  за участі  начальника служби у справах дітей  Новобузької міської ради Вікторії Захарчук, директора центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ілони Бондаревської та інспектора ювенальної превенції Баштанського РВП ГУНП у Миколаївській області Олександра Бузаря до Новомихайлівського старостинського округу  в село Григорівка. Метою спільного рейду було проведення обстеження умов проживання неповнолітніх дітей, які  проживають у сім’ях у складних життєвих обставинах. Було обстежено дві сім’ї.

Проведення Міжнародного Дня поля

27 травня 2021 року о 10:00 на базі навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с. Сеньчене Миколаївського району Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму "Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва : глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату" відбудеться Міжнародний День поля.

Долучились до флешмобу

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі-Управління) інформує: трудовий колектив на чолі з в.о. начальника управління Світланою ЛИСЕНКО долучилися до флешмобу "Моя вишиванка" та одягнули вишиванки.

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули не менше 24 місяців страхового стажу, або минуло не менше 24 місяців після призначення/попереднього перерахунку пенсії.

На позачерговій УІІ  сесії внесли зміни до бюджету міської ради

На позачерговій УІІ сесії внесли зміни до бюджету міської ради

Сьогодні,19 травня,відбулось спільне засідання  постійних депутатських комісій та позачергова УІІ сесія міської ради. На розгляд депутатів було запропоновано два нагальні питання :  затвердження проекту та експертизи проекту «Реконструкція міського стадіону відділу освіти, молоді  та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Миколаївської області м. Новий Буг вул.. І.Огієнка,17 та  Внесення змін до рішення  міської ради від 22.12.2020. № 35 « Про бюджет Новобузької міської територіальної громадим на 2021 рік». Дані зміни передбачають виділення коштів на придбання двох автобусів та проплата енергоносіїв Новобузькій багатопрофільній лікарні.