До уваги підприємців!

ПРОПОНУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ Запрошуємо вас взяти участь в анкетуванні щодо визначення основних проблем та перешкод, з якими стикаються сьогодні ваші підприємства, під час виробництва та експорту продукції. Анкетування дозволить визначити оптимальні форми державної підтримки індустріального розвитку.

Максим Лагодієнко провів чергову сесію Новобузької міської ради

Сьогодні,05 листопада  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання чергової  3 сесії міської ради 7 скликання. Участь у роботі сесії взяли  20 депутатів із 26 обраних. На порядок денний були винесені питання що стосувались доповнення до рішення сесії Новомихайлівської сільської ради від 23.04.2013р. №11 " Про затвердження Програми соціально - економічного розвитку Новомихайлівської сільської ради", внесення змін та доповнень до рішення Новомихайлівської сільської ради  від 21.12.2018.р. № 126 "Про затвердження бюджету Новомихайлівської сільської ради на 2019 рік", внесення  доповнень  до рішення міської ради  від 06 березня  2018 року №333 " Про затвердження Програми економічного і соціальногог розвитку м. Новий Буг на 2018 - 2020 роки" та про  внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року " 424 " Про бюджет Новобузької міської ради на 2019 рік".

"Вийшли на фінішну пряму по підготовці змін до перспективного плану формування територій об’єднаних громад області», - Олександр Кушнір

Про майже остаточне завершення процесу підготовки перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Кушнір на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.