Щотижнева апаратна нарада

Під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко відбулась апаратна нарада  за участі керівників структурних підрозділів  міської ради та керівників  комунальних установ.  В ході роботи  присутні прозвітували про  проведену роботу за минулий тиждень та  проінформували про плани на  тиждень.

Увага! Продовження засідання виконавчого комітету!

Новобузька міська рада повідомляє, що сьогодні, 16 серпня о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться продовження позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке було заплановано на 11 серпня поточного року.

До уваги фермерів! Форми заявок затверджені!

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ! Наказом Мінагрополітики від 12.07.2021 № 76 затверджено форми заявок щодо надання державної підтримки розвитку фермерських господарств за такими напрямами: часткова компенсація витрат фермерським господарствам, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами (крім новостворених); фінансова підтримка новостворених фермерських господарств для отримання сільськогосподарських дорадчих послуг; бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) - новоствореним фермерським господарствам; спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності.