Члени оргкомітету затвердили План заходів з підготовки до проведення державних свят

З метою відзначення в Новобузькій громаді Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на належному  рівні, 11 серпня, під головуванням секретаря  Новобузької міської ради Валентини Остапенко було проведено організаційний комітет з підготовки та відзначення цих свят.

Визначились з місцем для пам'ятного знаку учасникам АТО/ООС

11 серпня  під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко  відбулась нарада з питань визначення місця  встановлення  та виготовлення пам’ятника  загиблим  учасникам АТО/ООС. Участь  у нараді  взяли  заступник міського голови Людмила Сотник, голова  ГО «Єдина родина» Тетяна Язловіцька, голова  міської ГО ветеранів України Світлана Федунець, учасники та ветерани АТО/ООС ,  художник,скульптор  Володимир  Галущенко, керівники структурних підрозділів  міської ради.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін провів засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону

Сьогодні, 12 серпня, о 10:00 під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна в режимі відео конференції відбулось засідання обласного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року.

Як і обіцяли, зростання тарифів на електроенергію в Україні не буде, є навіть певне зниження – прес-секретар Президента

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського сьогодні уряд реалізував рішення виїзного засідання Ради національної безпеки і оборони щодо недопущення зростання тарифів на електроенергію для населення. Про це заявив прес-секретар Глави держави Сергій Никифоров на брифінгу в Офісі Президента в середу.

Надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

Департамент агропромислового комплексу повідомляє, що набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» від 12.07.2021 № 76.