Привітання від міського голови з Днем фізичної культури і спорту в Україні

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя. Поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави!

Взяли участь в ХIІ обласній Спартакіаді серед осіб з інвалідністю

9 вересня 2021 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дельфін» відбулось відкриття ХIІ обласної Спартакіади серед осіб з інвалідністю. Від Новобузької територіальної громади взяли участь Юрій Онопрієнко, Дмитро Шевельов, Олександр Воротинцев.

Участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування»

Сьогодні, 9 вересня, в Одесі за участі Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка проходить регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», в якому Новобузька територіальна громада приймає участь в особі начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сергія Сотскова.

Члени оргкомітету затвердили План заходів по відзначенню свят

Сьогодні,8 вересня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка  відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки заходів з нагоди відзначення  Дня фізкультури та спорту та Дня партизанської слави. Члени оргкомітету обговорили пропозиції щодо організації  проведення   цих свят. В ході обговорення було розроблено  та узгоджено План заходів по святкуванню Дня фізкультури і спорту  на 11 вересня на міському стадіоні : 9.00. -  святковий парад спортсменів, ветеранів та всіх любителів спорту ; 9.10. – офіційне відкриття свята та нагородження кращих спортсменів громади;

Запрошуємо до Університету  ІІІ - го  віку

Запрошуємо до Університету ІІІ - го віку

15 вересня 2021 року розпочнеться новий навчальний рік для слухачів «Університету третього віку», який функціонує на базі відділення денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради.

Оголошення про скликання чергової сесії

Відповідно до розпорядження міського голови від 06 вересня 2021 року № 244-р "Про скликання чергової 10 сесії Новобузької міської ради 8 скликання" , 17 вересня поточного року о 10:00 відбудеться засідання чергової 10-ї сесії Новобузької міської ради в приміщенні міської ради (зал засідань, 2-й поверх). Для ознайомлення з порядком денним натисніть тут.