Засідання комісії ТЕБ та НС в зв’язку з встановленням «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки на території України

В зв’язку з встановленням державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) "жовтого" рівня епідемічної небезпеки на всій території України з 23 вересня, сьогодні відбулось засідання  комісії ТЕБ та НС Новобузької міської ради.

В селі  Анастасіївка проведена  церемонія вшанування пам'яті героїв партизанського руху

В селі Анастасіївка проведена церемонія вшанування пам'яті героїв партизанського руху

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої Світової  війни  з нагоди відзначення  Дня партизанської слави   у селі Анастасіївка Новомихайлівського старостинського округу  біля пам’ятного знаку героямм - партизанам  відбулись урочисті заходи  та  покладання квітів. Участь  в урочистих заходах взяли заступник міського голови Людмила Сотник, староста  Новомихайлівського старостинського округу Тетяна Новікова,  голова міської організації ветеранів війни та праці Світлана Федунець , нащадки  командира партизанського загону ,який діяв в Чабанському лісі - Г.Мороз, О.Мороз, В. Осіпова, ветерани,учні шкіл, громадськість села. Виступаючі у своїх промовах відзначили, що свято ? День партизанської слави ? яскраво відбиває і навіки утверджує непохитну волю, відважність кожного, хто в тилу ворога самовіддано захищав Батьківщину від нацистських загарбників.

Мінцифри: Система сповіщення для пошуку зниклих дітей в Україні працюватиме в соцмережі

В Україні запускають спеціальну систему оперативних оповіщень про зниклих у певній місцевості дітей AMBER Alert в соціальній мережі Facebook. Проект реалізовано у партнерстві з Ювенальною поліцією, Кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації.

Вітання міського голови до Дня партизанської слави

Щорічно в Україні 22 вересня відзначають День партизанської слави. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Таке свято було засноване у 2001 році указом Президента України для підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 рр.

Заняття для  студентів Університету ІІІ віку

Заняття для студентів Університету ІІІ віку

21 вересня 2021 року студенти "Університету третього віку" відділення денного перебування КУ " ЦНСП" Новобузької міської ради відвідали заняття факультету "Український декоративний розпис". Викладач, Гострик Л.О., керівник народної студії декоративно-прикладного мистецтва "Джерело", ознайомила з планом роботи студії, розповіла про петриківський розпис, як один із видів декоративного мистецтва, показала деякі елементи розпису. Студенти із задоволенням вчилися змішувати фарби, на практиці відпрацьовували елементи розпису. Заняття пройшло надзвичайно цікаво, в приємній та дружній атмосфері.

До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють ліцензовану господарську діяльність в сферах тепло-, водопостачання та водовідведення

Міністерство розвитку громад та територій України листом від 17.09.2021 року № 7/10.1/14007-21 повідомило, що відповідно до абзацу восьмого частини першої статті 1 Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 997 затверджено Методику визначення заборгованості з різниці в тарифах (далі – Методика).