Оголошення про громадське обговорення з питань перейменування вулиці Валентини Терешкової

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Новобузька міська  рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиці Валентини Терешкової та пропонує свій варіант – вулиця Сонячна.

Мінсоцполітики за підтримки ЮНІСЕФ починає розробку єдиної Національної стратегії забезпечення прав дітей

Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації з сектором  кримінальної поліції

Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації з сектором кримінальної поліції

10.09.2021 року за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №1 (Новобузький районний сектор) філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ірини ЛИСЕНКО була проведена робоча зустріч з заступником начальника ВП – начальником сектору кримінальною поліції ВП №1 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області майором поліції Віталієм ВОДОСЛАВСЬКИМ щодо виконання спільного алгоритму дій щодо розшуку осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідоме. Даний алгоритм передбачає терміни проведення першочергових розшукових заходів органом пробації, порядок направлення подання (клопотання) про проведення подальших розшукових заходів до органів поліції, щоквартальні звірки щодо заведених розшукових справ та підстави для їх закриття, а також порядок дій поліцейського в разі встановлення місцезнаходження особи, яка перебуває в розшуку.

В Новобузькій міській раді іде підготовка до чергової сесії

14 вересня в актовому залі міської ради відбулись засідання постійних   депутатських  комісій з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку, з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності та  з питань планування соціально - економічного розвитку,бюджету,фінансів, комунальної власності, житлово - комунального господарства,інфраструктури,інвестиційної та підприємницької діяльності. Участь у роботі  земельної комісії взяв міський голова Максим Лагодієнко .В ході підготовки до  чергової Х сесії міської ради членами депутатських комісій   було рекомендовано  внести зміни до п.1 рішення  Новобузької  міської  ради від 22 грудня  2020 року №  43 « Про  погодження  виділення в  натурі (на місцевості ) земельної  частки (паю) Барчук Ользі Петрівні , Ковальчук Надії  Петрівні, Ярошинській Олені Петрівні»,надати дозвіл  на  виготовлення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  безоплатно у приватну  власність», надати  дозвіл на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення комунальної власності які  підлягають передачі в користування (оренда, емфітевзис) окремими лотами на конкурентних  засадах (земельних  торгах.

До уваги депутатів!

14 вересня  в актовому залі міської ради  о 10.00год. відбудеться засідання депутатської комісії з питань земельної реформи,охорони довкілля та агропромислового розвитку  , а о 13.00.год. відбудеться засідання депутатської комісії з питань освіти,охорони здоров'я,соціального захисту, культури. туризму,молоді і спорту, депутатської  діяльності та законності.

Увага! Депутатські комісії!

До уваги депутатів! 13 вересня о 14.00.год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання  депутатської комісії з питань планування соціально - економічного розвитку,бюджету,фінансів, комунальної власності, житлово - комунального господарства,інфраструктури,інвестиційної та підприємницької діяльності. Питання, які винесені на розгляд комісії : Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 грудня 2020 року № 25 « Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік». Про внесення змін до плану соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної  територіальної громади на 2020-2021 роки. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 « Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької міської ради на 2021 рік». Про затвердження звіту про виконання бюджету Новобузької міської  територіальної громади та  використання резервного  фонду непередбачених видатків за І півріччя 2021 року». Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020.року № 35 « Про бюджет Новобузької територіальної громади на 2021 рік» Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад. Про передачу відділом освіти,молоді та спорту  виконавчого комітету Новобузької міської ради на баланс міської ради приміщення  мміської ради за адресою : площа Свободи,5 Про передачу з балансу Новобузької міської ради на баланс Новобузького центру соціальних служб для сім, дітей та молоді Новобузької міської ради приміщення за адресою : площа Свободи,57.

В Новобузькій громаді відбулись спортивно - розважальні заходи  з нагоди Дня фізкультури і спорту (фото та відео звіти)

В Новобузькій громаді відбулись спортивно - розважальні заходи з нагоди Дня фізкультури і спорту (фото та відео звіти)

З нагоди святкування Дня фізкультури і спорту у Новобузькій територіальній  громаді  11 та 12 вересня відбулись розважально–спортивні заходи.