Увага!

До уваги жителів громади! Новобузька міська рада повідомляє, що всі об'єкти інфраструктури (  КП " Водопровідні мережі",  Новобузьке відділення  АТ " Миколаївобленерго", Новобузьке відділення газового господарства)  працюють у штатному режимі. Прохання  не довіряти недостовірній інформації , фейкам та пліткам. Користуйтеся інформацією лише  з інформаційних джерел.

Про формування банку крові

З метою формування банку крові для допомоги травмованим та пораненим за умови  масових поступлень у КНП Новобузька БПЛ  формуємо списки осіб, готових стати донором.

Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Новобузькій міській раді

Засідання оперативного штабу міської ради

Новобузька міська рада повідомляє, що станом на 14.00.год.  ситуація в нашій громаді  стабільна та контрольована. Відбулось засідання оперативного штабу під головуванням міського голови Максима Лагодієнка за участі керівників  об’єктів,які забезпечують життєдіяльність громади.

Максим Лагодієнко провів термінову нараду

Сьогодні, 24 лютого, міський голова Максим Лагодієнко провів термінову нараду з питань  забезпечення життєдіяльності громади  в умовах воєнного стану за участі  керівників структурних підрозділів міської ради та  комунальних кстанов. Участь у нараді взяв  воєнний  комісар Новобузького   ТЦК  та СП  підполковник  Віталій Кухарєв.

РНБО під головуванням Володимира Зеленського ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.