Про кращі практики у птахівництві

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках реалізації проєкту «Кращі агропрактики для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств» продовжує серію неформальних онлайн зустрічей (мітапів) з кращих практик у плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції.

В ході підготовки до чергової сесії відбулись засідання постійних депутатських комісій

31 січня відбулось засідання постійних депутатських комісій з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності та з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності.

Новобузька громада у 20 -ці кращих громад Миколаївської області за рейтингом Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу

Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування у 2022 році

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Заняття в Університеті третього віку

Цей тиждень для слухачів "Університету третього віку" КУ "ЦНСП" Новобузької міської ради розпочався із здобуття та поповнення знань з  англійської мови на факультеті "Англійська мова" (викладач КЗ ФПО "Новобузький фаховий  педколедж" Світлана Момотенко). Сьогодні, разом з керівником  народної студії декоративно-прикладного мистецтва "Джерело" Людмилою Гострик, студенти відпрацьовували елементи декоративного розпису та ліпили з легкого пластиліну сувеніри: "Гном", "Кошик", "Квіти". Заняття пройшли в теплій і дружній атмосфері .