Денис Шмигаль: З 1-го липня українці зможуть вільно розпоряджатися своєю землею, як це передбачено в Конституції

З 1-го липня українці стануть справжніми господарями своєї землі, адже зможуть не просто нею володіти, але й вільно розпоряджатися. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 30 червня.

Тарас Кремінь: 16 липня - новий етап втілення норм мовного закону

16 липня 2021 року - новий етап втілення норм Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнить її статус як державної. Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

У Вознесенську відроджують професійні перегони

Два етапи Чемпіонату України з трекових перегонів відбудуться у м. Вознесенськ. Їх проведуть на місцевому мототреку 3 та 4 липня. Такі масштабні перегони місто приймає вперше за останні кілька років.

Глава держави підписав закон, який закріплює автоматичну фіксацію порушень габаритно-вагових норм

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» № 1534-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього червня 2021 року.  Документ покликаний законодавчо закріпити можливість автоматичної фіксації порушень габаритно-вагових параметрів.

Нова система громадського здоров’я: з 1 липня в усіх регіонах країни з’являться центри контролю та профілактики хвороб

В Україні стартує трансформація системи громадського здоров’я. Вже з 1 липня 2021 року в регіонах запрацюють новостворені центри контролю та профілактики хвороб.

Про національне тестування Цифрограм 2.0

Відповідно до виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471, зокрема, цілі : «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням : https://osvita.diia.gov.ua/

Відбулися святкові заходи до Дня молоді

Вчора, 27 червня, біля міського Будинку Культури відбулися урочисті заходи, присвячені Дню молоді. З привітаннями та почесними грамотами міського голови до присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Новобузької міської ради Сергій Сотсков. За успіхи і досягнення були нагородженні найактивніша молодь та творчі колективи.