Призові місця  художніх колективів  громади у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі

Призові місця художніх колективів громади у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі

12-13 червня відбувся Всеукраїнський конкурс–фестиваль  хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі». Участь у фестивалі–конкурсі у різних номінаціях взяли колективи   Новобузького міського КЗ «Центр культури та дозвілля». За результатами  Всеукраїнського фестивалю–конкурсу «Миколаївські зорі»  вокальний ансамбль «Каламбур» зайняв І місце, хореографічний колектив «Азарт» - ІІ місце, хореографічний колектив «Едвіс»- ІІ місце.

Права донорів в Україні

Донорство крові та компонентів крові - добровільний акт людини, що полягає у донації крові та/або компонентів крові для подальшого використання їх для трансфузії, виготовлення лікарських засобів, медичних виробів або використання у наукових дослідженнях.

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб

10 червня відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у режимі відеоконференції.

Команда Новобузької  МДЮСШ - срібні призери чемпіонату Миколаївської області

Команда Новобузької МДЮСШ - срібні призери чемпіонату Миколаївської області

12.06.2021 року відбувся фінал Чемпіонату Миколаївської області з футболу Першої ліги серед дитячих команд . Команда МДЮСШ приймала участь у Чемпіонаті на протязі року і впевнено перемогла суперників та вийшла з першого місця до фінальної частини змагань, в якій прийняли участь команди з м. Первомайська, м . Южноукраїнськ та с. Степове.

Прем’єр-міністр розповів про документи, які українці зможуть використовувати для підтвердження вакцинації

В Україні продовжується нарощування темпів вакцинації, насамперед завдяки збільшенню кількості поставок вакцин від виробників, з якими Україна має домовленості та контракти. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у вступній промові під час засідання Уряду 9 червня.

Відбулась чергова VIII сесія VIII скликання Новобузької міської ради

8 червня під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання чергової VIII сесії  VIII скликання Новобузької міської ради. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 19 депутатів. На порядок денний  винесено 73 питання.

Міський голова Максим Лагодієнко взяв участь у роботі І  Міжнародного інвестиційного форуму

Міський голова Максим Лагодієнко взяв участь у роботі І Міжнародного інвестиційного форуму

Сьогодні у с. Стрілкове на Херсонщині стартував І Міжнародний інвeстиційний форум “Півдeнна стратeгія розвитку”. Захід проходить під патронатом Прeзидeнта України Володимира Зeлeнського та голів п’яти обласних дeржавних адміністрацій.

Увага! Штормове попередження

Від обласного центру з гідрометеорології об 11:10 отримано штормове попередження: «сьогодні, 10 червня, у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується гроза, місцями шквал 15-20 м/сек, значний дощ, в окремих районах град»

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.