Проведено підсумкову нараду з КШН у Новобузькій громаді

Сьогодні, 18 червня,  у актовому залі міської ради відбулась  підсумкова нарада з командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Новобузької громади. Участь у підсумковій нараді взяв міський голова Максим Лагодієнко.

Актуально  про субсидії

Актуально про субсидії

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради надає  роз'яснення щодо призначення житлових субсидій:

Легальна зайнятість – єдиний шлях до вирішення соціальних проблем суспільства

Криза COVID – 19 вкотре оголила вразливість мільйонів, українців, які заробляють засоби для існування неформально або у неформальній економіці. Сьогодні для кожної ОТГ одним з пріоритетів в діяльності є організація системного контролю за роботою ПОУ різних форм власності  в сегменті формальної зайнятості.  Результат очевидний – наповнення дохідної частини бюджету органу самоврядування, реалізація проектів розвитку громади, соціальна захищеність жителів;  для роботодавців: уникнення фінансових санкцій та штрафів, отримання фінансових стимулів від держави, сприяння чесній конкуренції на ринку.

Території резиденцій «Залісся», «Конча-Заспа» та Бірючий острів відкриють для громадян – Кирило Тимошенко

Громадяни отримають можливість відвідувати об’єкти державної власності, які десятиліттями були закриті від суспільства та використовувалися чиновниками у власних цілях. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Економіка без олігархів» у Києві.

Участь в онлайн семінар-тренінгу

17 червня 2021 року державні реєстратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради Альбертін Олена Вадимівна та Бакаєва Валерія Валеріївна взяли участь  в онлайн  семінарі-тренінгу, що проводився працівниками Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса). В ході семінару обговорювали новини в законодавстві України щодо подання відомостей про структуру власності юридичними особами.

Відбулась онлайн-відеоселекторна нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку Миколаївської області

16 червня 2021 року під головуванням голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма проведено онлайн-відеоселекторну нараду з міськими, селищними, сільськими головами територіальних громад, головами райдержадміністрацій з актуальних питань соціально-економічного розвитку Миколаївської області. Участь у відео селекторній нараді взяли міський голова Максим Лагодієнко та керівники структурних підрозділів міської ради.

Денис Шмигаль: Кошти з розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації йтимуть на боротьбу з пандемією

Вакцинація населення проти COVID-19 в Україні набирає обертів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Уряду 16 червня. Він нагадав, що цими вихідними запрацювало вже більш ніж 50 центрів вакцинації по всій країні. Щоденно проводиться приблизно 50 тисяч щеплень.

Щодо результатів реалізації  пілотного проєкту Інформаційних пунктів підприємця

Щодо результатів реалізації пілотного проєкту Інформаційних пунктів підприємця

Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO) при Мінекономіки забезпечили створення пілотної мережі Інформаційних пунктів підприємця (далі ІПП) на рівні органів місцевого самоврядування на базі центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), з метою надання безкоштовних консультаційних послуг підприємця від держави.