"Обласна влада планує подальший розвиток регіонально-ландшафтного парку "Приінгульський", — Георгій Решетілов

18 червня робоча група за участю першого заступника голови ОДА Георгія Решетілова, заступника голови Миколи Марінова та виконуючого обов’язки начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА Дмитро Маца вирушила до регіонально-ландшафтного парку “Приінгульський”.

Підвищення рівня професійної компетентності через систему підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації

Чинне законодавство України, а саме, стаття 48 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VII "Про державну службу" вимагає постійного підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад шляхом професійного навчання через систему підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації, яка визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №106.

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

День пам'яті та скорботи

Щороку, 22 червня в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Сьогодні, за участі керівництва Новобузької громади, ветеранів, трудових колективів та громадськості відбулись пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня  ми вшановуємо світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.. Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період . Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. За перемогу над нацизмом український народ заплатив неймовірно дорогу ціну. Україна втратила п’яту частину населення .Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки нашої держави знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу. Пам’ятаймо  тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Святкові заходи до Дня медичного працівника

Сьогодні, 18 червня, напередодні професійного свята медичних працівників, в міському будинку культури відбулись урочисті та святкові заходи з нагоди Дня медичного працівника.