Міський голова провів апаратну нараду

Сьогодні, 17 травня ,відбулася апаратна нарада під головуванням міського голови Максима Лагодієнка.     На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, освіти, благоустрою .

Міський голова привітав зі 107-м днем народження учасницю війни Дзюбенко Христину Петрівну

Сьогодні, 17 травня, міський голова Максим Лагодієнко, керівник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та голова ветеранської організації Світлана Федунець завітали з привітанням до учасниці війни та довгожительки Дзюбенко Христини Петрівни з нагоди 107-го дня народження.

Заключний тур чемпіонату з волейболу серед чоловіків

Сьогодні, 15 травня, був проведений заключний VII тур відкритого чемпіонату Новобузької територіальної громади з волейболу серед чоловіків. В турнірі приймали участь вісім команд: с. Новохристофорівка, м. Баштанка, "Динамо" , "МСЦ", смт. Казанка, МДЮСШ, "Кам'яне", "Освіта". Результат розділився наступним чином : третє місце - команда МДЮСШ, друге місце - команда "Кам'яне", перше місце - команда "Освіта". Кращі гравці турніру : Коноплянніков Ілля, Авраменко Сергій, Мулик Андрій, Комишний Сергій (отримали особисті пам'ятні статуєтки).

Привітали прийомні сім'ї з  Міжнародним днем сім'ї

Привітали прийомні сім'ї з Міжнародним днем сім'ї

Сьогодні,14 травня, напередодні Міжнародного Дня сім’ї у актовому залі міської ради відбулись урочисті  та святкові заходи. На  урочистості були запрошені  прийомні сім’ї з дітьми, та сім’ї ,які створили    дитячі будинки сімейного типу. Таких на території Новобузької громади  уже створено 10 сімей.

Рішення комісії ухвалені   на захист прав дитини

Рішення комісії ухвалені на захист прав дитини

Сьогодні, 14 травня,   під головуванням  заступника міського голови Людмили Сотник відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини .Члени комісії  розглянули та   обговорили питання порядку денного. З усіх питань,комісія прийняла позитивні  рекомендації стосовно  захисту прав неповнолітніх дітей .Дані рекомендації направлені для  розгляду та прийняття на засіданні виконкому.

Глава держави підписав закони про пільгове розмитнення автомобілів з європейськими номерами

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-IX.