Відбулось третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади

Сьогодні, 09 липня, відбулось третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади, на якому разом з експертом з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» було розглянуто та обговорено презентацію попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT-аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики), визначено стратегічні, операційні цілі та завдання стратегії, обговорено подальші кроки - підготовку переліку заходів та проєктів розвитку громади, які відповідають завданням Стратегії.

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради

Сьогодні, 09 липня, відбулось засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко. Члени виконкому обговорили проекти рішень, винесених на позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, які були попередньо опубліковані на сайті, а також опрацювали додаткові проекти рішень, які надійшли після офіційного опублікування переліку проектів на сайті.

Новий сміттєвоз поповнив парк комунальної техніки міста

За ініціативи міського голови Максима Лагодієнко та депутатського корпусу, на V черговій сесії VIII скликання Новобузької міської ради було прийнято рішення від 06 квітня 2021 року №90, в якому міститься інформація щодо поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Добробут», та відповідно до якого для Новобузької територіальної громади був придбаний новий сміттєвоз на базі МАЗ з боковою загрузкою для збирання твердих побутових відходів від населення.

Участь в Національному З'їзді територіальних громад України

Сьогодні, 07 липня, в м. Києві проходить Національний З’їзд територіальних громад України, який зібрав близько 700 учасників. Проводить З’їзд заступник виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації ОТГ Тарас Добрівський. Новобузька територіальна громада представлена на даному масштабному заході в особі міського голови Максима Лагодієнка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Людмили Сотник.

І знову слухачі Університету ІІІ - го віку проходять навчання

06 липня 2021 року студенти Університету 3- го віку відділення денного перебування КУ "ЦНСП" Новобузької  міської ради  прослухали лекцію на тему : "Мобільні додатки у смартфоні", яку провела спеціаліст Приватбанку Ольга Момотенко.