Відбулась термінова нарада з питання газопостачання

В зв’язку з ситуацією, яка склалась в Новобузькій територіальній громаді через аварію газопроводу та, як наслідок, відсутністю газопостачання на значній території громади, сьогодні, 22 жовтня, відбулась термінова нарада за участі голови Баштанської райдержадміністрації Владислава ДМИТРІВА, Новобузького міського голови Максима ЛАГОДІЄНКО та представників Новобузького відділення ПАТ «Миколаївгаз».

Засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022

Під головуванням голови Баштанської райдержадміністрації Владислава ДМИТРІВА сьогодні, 21 жовтня, в онлайн режимі відбулось засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022.

Відбулась онлайн нарада щодо прискорення укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями

Сьогодні, 20 жовтня, за участі представників Міністерства розвитку громад та територій України, НАК «Нафтогаз України» та Державної казначейської служби України відбулась онлайн нарада щодо прискорення укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями.

Чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС при Миколаївській облдержадміністрації в режимі відеоконференції

За участі райдержадміністрацій та територіальних громад сьогодні, 20 жовтня, відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС при Миколаївській облдержадміністрації в режимі відеоконференції.

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради

Сьогодні, 19 жовтня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради під головуванням секретаря міської ради Валентини ОСТАПЕНКО. Окрім питань, які завчасно було оприлюднено на офіційному сайті міської ради, були розглянуті й ті питання, які надійшли на тижні, перед засіданням виконкому.

Увага! Важлива інформація!

За інформацією Новобузького відділення ПАТ «Миколаївгаз» відбувся аварійний порив газопроводу по вул. Франко, м.Новий Буг. Більшість користувачів цієї території на даний час залишаються без газопостачання.

18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Відбулись святкові заходи до 14 жовтня

Сьогодні, до Дня Українського козацтва, Дня захисника та захисниці України  та свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулись святкові заходи, які розпочались на міському стадіоні. Офіційна частина була присвячена сьогоднішнім трьом значним святам. Новобузький міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО нагородив медалями ветеранів АТО/ООС та грамотами школярів з нагоди свята.

Вітання міського голови до 14 жовтня – Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника та захисниці України

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника та захисниці України.

Триває підготовка до засідання сесії

В ході підготовки до чергового засідання ХІ сесії Новобузької міської ради VIII скликання сьогодні, 13 жовтня, під керівництвом голови комісії Олександра БУШКО відбулось засідання депутатської комісії з питань земельних реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку Новобузької міської ради, на якому були розглянуті наступні питання :