Президент України ініціює програму економічного патріотизму

Президент України Володимир Зеленський ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян.

Керівник КП " Водопровідні мережі" Микола Майстренко обгрунтував необхідність підняття тарифів на водопостачання під час зустрічі з депутатським корпусом міської ради

22 лютого  на ХVI  сесію міської ради  був запрошений керівник КП " Водопровідні мережі" Микола Майстренко у зв’язку з тим, що пропонується підвищення тарифів на водопостачання – 42,90 гривень з ПДВ за метр кубічний води.

Про біотал, об'їзну дорогу та будівництво школи під час зустрічі з помічницею депутата Верховної Ради України Ігоря Негулевського

22 лютого у сесійній залі міської ради відбулась зустріч  з  Яною Димитрієвою - помічницею  народного депутата Ігоря Негулевського. Під час зустрічі  обговорені  болючі для громади питання -  реконструція системи  водоочищення " Біотал", будівництво об'їзної дороги в обхід міста Новий Буг, будівництва нового закладу освіти у центрі міста.

XVI сесією Новобузької міської ради затверджено Звіт про виконання бюджету Новобузької територіальної громади

22 лютого  відбулось засідання XVІ чергової сесії восьмого скликання Новобузької міської ради, яке провів міський голова Максим Лагодієнко. У роботі сесії взяли участь 22 депутати із 26 обраних. На порядок денний винесено  54 питання.

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

Розгляд питань на депутатських комісіях

22 лютого о 9.3.0.год. відбулось засідання постійної комісії з питань планування соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів , комунальної власності, житлово – комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності під головуванням голови комісії Світлани Шашкеєвої., на якому  було розглянуто питання «Про затвердження проектів «Впровадження заходівщодо озеленення та догляду за насадженнями в дитячому містечку «Країна Чудес» на території Новобузької територіальної громади»  та «Комплексне вирішення питання щодо сучасного підходу до  прибирання  твердих побутових відходів в Новобузькій територіальній громаді шляхом придбання комплекту сміттєвих баків».  Начальник відділу з питань  інвестиційних проєктів та соціально – економічного розвитку   міської ради Анна  Луценко проінформувала  членів комісії по даному питанню та зауважила, що  в разі перемоги в конкурсі проекту «Впровадження заходів щодо озеленення та догляду за насадженнями в дитячому містечку «Країна Чудес» на території Новобузької територіальної громади»  ,необхідно буде  спрямувати з бюджету Новобузької міської територіальної громади  на реалізацію Проекту 40% від вартості Проекту, а саме  - 178 728 грн.

Про почесне звання України «Мати-героїня»

Головне управління Національної соціальної сервісної служби в Миколаївській області інформує, що відповідно до статті 10 Закону України «Про державні нагороди України» почесне звання «Мати-героїня» є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за визначні заслуги перед Україною.

Обговорили важливі питання

Сьогодні, 21 лютого,  під головуванням міського голови Максима  Лагодієнка  відбулась щотижнева апаратна нарада   за участі  керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних  установ. В ході наради  обговорені  питання життєдіяльності громади. Основна  увага приділена  проведенню благоустрою території громади, зокрема, і сільських населених пунктах,  біля   встановлених дитячих майданчиків , ліквідації стихійних сміттєзвалищ, виготовленню проєктно – кошторисної документації на ремонт тротуарів ,  системи очищення « Біотал» та  завершальні роботи  по упорядкуванню документації по   будівництву об’їзної дороги.